Barbora Tachecí

Původně jsem chtěl přenechat komentování údalostí v Českém rozhlasu jiným, ostatně sám Radiožurnál neposlouchám. Po shlédnutí pořadů Uvolněte se prosím a Dobré ráno, kde byla paní Tachecí hostem, mi to ale nakonec nedalo.

Nebudu ale komentovat nové programové složení rádia, jeho komercializaci ani čistku mezi redaktory. Rád bych ohodnotil pouze osobu, která má vše na svědomí - půvabnou paní Barboru Tachecí.

Nevím, jaký z ní máte pocit vy, ale na mě příliš velký dojem svým vystoupením v Dobrém ránu rozhodně neudělala. Trošku mi připomíná jednoho mého učitele ze střední školy:

Chudák měl děsně přísnou manželku, kterou musel naprosto na slovo poslouchat. Měl kvůli tomu šílené komplexy a všechnu zlost si pak vyléval ve škole na....no na kom jiném než právě na ženách (studentkách). Denně se mu podařilo uvést do histerického pláče alespoň jednu ubohou žačku.

A právě trochu podobně se mi jeví i paní Tachecí. Ambiciózní dáma, která by všechno a všechny ráda řídila, ale přesto je doma (podle svých slov) těžce pod pantoflem. Aby si to trošku vynahradila, je úžasně milá na své podřízené, moderátory a všechnu ostatní verbež, která jí nesahá ani po kotníky.

Nepřeji paní Tachecí nic špatného, ono totiž není ani třeba. Každý čin, který vykonáme je jako bumerang - dříve či později se vrátí.

evaluation

comments

[1] Dundee
2008-01-21 00:00:14

http://www.iprotest.cz/aktuality/79

Tento audio záznam je také výborný. Tak zoufalý pokus o vykonstruování spiknutí už jsem dlouho neslyšel.

2008-01-21 00:38:15

#1 Dundee: Je to dost "nešikovné", že takové informace se snaží takto překroutit. :-)

Člověk pak jen kroutí hlavou. Tenkrát to Dobré ráno bylo z její strany dost arogantní.

replied by [3] Dundee
[3] Dundee
2008-01-21 11:44:42

#2 Petr Brádler: Abych se přiznal, tak jsem ještě nikdy neviděl, že by se nechovala arogantně :)

[4] Seduma
2008-01-27 19:21:11

Je mi jí líto - tohle hraničí už s psychickým narušením.

A už vůbec mi je líto jejich podřízených. Tam musí zůstat pracovat je obzvlášť otrlí masochisti..:)))

Jak asi vypadá reakce přímého podřízeného na její kritiku? Třeba takhle:)
"Ano Báro, blbec, ano kretén - jo a neprofesionální - jen do mě - áááááá, ty to umíš holka..., mohla bys mě ještě jednou přetáhnout bičem - díky.."

Je to síla - uplně mě zatrnulo, když jsem ji viděl. Připomíná jednu moji "šéfovou", která se jí stala naprosto nečekaně z podřadné role v kanceláři. Ta neomylnost, arogance. Záhy jsem odešel a za mnou další během roku. Výkon oddělení šel do háje a atmosféra, že by se dala krájet. Dneska naprosto nelituji - jen možná jsem to měl udělat mnohem dříve.

comments closed