Builder párty 2009

Tento víkend se opět konalo setkání lidí z portálu Builder.cz (i mimo něj), honosně nazývané Builder párty. Akce se minulý rok konala na Moravě u Slavea, pročež bylo rozhodnuto, že tentokrát by měly převzít štafetu Čechy.

Organizace se ujal Karel a pozval nás do hezkého penzionku, ukydlého jen kousek od hradu Trosky.

V pátek dorazivší samozřejmě nelenili a pustili se do náročné aklimatizace, která skončila až k ránu odnášením bezvládného těla jednoho našeho hrdiny do postele. Ten se po probuzení neohroženě rozhodl, že nenechá své tělo ani na okamžik oddechnout, načež se chápal prvního zvětralého žlutého roztoku, který spatřil.

V sobotu kolem poledne začal dorážet zbytek osazenstva a přešlo se k druhému hlavnímu bodu programu - systematickému přežírání se masem. Po rozvičení všech zúčastněných borců na pár kilech kuřecích prsíček, nastala celodenní hostina založená na hordách pečené krkovice.

Během dne přišla na paškál celá řada zajímavých témat od tradičního drbání Radka Hulána, rozebírání cen zubařských zákroků až po předávání zkušeností s pornografickými weby. Nakonec došlo i na vysvětlení tajemných zkratek Nette a PHP, což mnohým přineslo hluboký vhled do problematiky programování webových aplikací.

Velkým překvapením akce, byl odpolední příjezd borce všech borců, XML-gurua Jirky Koska. Naše velké internetové celebrity pak pokorně seděli u Jeho nohou a naslouchali Jeho striktně validním výrokům.

Jsem přesvědčen, že všem (až na Davidova játra) se akce líbila a těším se, že se zase za rok někde sejdeme :)

evaluation

comments

[1] MG
2009-07-07 10:38:19

Ten "zvětralý žlutý roztok" má být moč?

replied by [2] Dundee
[2] Dundee
2009-07-07 12:42:55

#1 MG: Naštěstí to bylo jen zvětralé pivo :)

2009-07-08 14:24:37

No, bylo to "jen" zvětralé pivo, ale mělo toho za sebou opravdu hodně a navíc ani nebylo jeho :D Ale my jsme ho varovali, ne že ne :)

comments closed