Demonstrace za odstoupení Paroubka

4.6.2006 se ve 12:00 konala na Václavksém náměstí demonstrace proti předsedovi ČSSD, Paroubkovi. Byla svolána Společností slušných krajanů z Austrálie. Akce bohužel nebyla řádně ohlášena, a tak se organizátoři museli dohodnout s policisty na přesunu na úterý 6.6.2006.

Proto bych chtěl apelovat na všechny krajany, kteří ještě stále věří v demokracii, aby se 6.6.2006 v 17:00 na Václavském náměstí u Koně zůčastnili protestní akce za odstoupení Paroubka, který v minulých dnech velmi pošpinil základ demokracie, tedy svobodné volby, a svým zoufalým projevem jednoznačně ukázal, že je komunista každým coulem..

evaluation

comments

2006-06-05 12:43:19

Milý anonime, tom, o co se tu pokoušíš, se v politologické hantýrce říká nekonvenční politická participace. Patří sem demonstrace, ale taky třeba atentáty. Když někoho osočuješ z toho, že je komunista, tak bych ti jenom rád připomněl, že mimoparlamentní politické tlaky, ktré nám tady předvádíš, využívali hojně právě komunisté. Různé manifestace, petiční akce a podobně jim, stejně jako tobě, nebyly cizí. Chtěl bych tě ještě upozornit, že za demisi ministrů, respektive za její přijmutí prezidentem republiky, se už v naší zemi demonstrovalo, bylo to v únoru 1948 a ti ministři nakonec skutečně z vlády odešli. Jistě při svém širokém historicko-politickém rozhledu víš k čemu to vedlo.
Svůj komentář bych zakončil tím, že bysis možná mohl přečít ústavu této země, potom by ti možná přišlo zbytečné demonstrovat za odstoupení premiéra, když ten tak jako tak musí odstoupit během několika týdnů.

2006-06-05 13:14:17

hazet do jednoho pytle demonstrace a atentaty muze opravdu jen zabavny clovek - jinak, odborari jsou v ulicich dvakrat do roka, nevim proc by nemohl kdokoliv dalsi, demonstrace proti paroubkovi je dulezita, aby tento covek (mimochodem chorobne zavisly na pruzkumech mineni) videl, co si o nem aspon cast spolecnosti mysli.

[3] Dundee
2006-06-05 13:36:15

Chceš tím tedy říct, že odsuzuješ Sametovou revoluci?:-) To byla taky prachsprostá demonstrace..

A nejsem žádný anonym, kdybyses pořádně podíval, zjistil bys, že jsem na konci stránky podepsaný.

To, co tu píšeš, může napsat buď hlupák nebo volič KSČSSD.

Samozřejmě vím, že premiér bude brzy odvolán. Nejde mi o jeho odvolání z funkce premiéra, ale o jeho úplné stažení z politiky.

2006-06-05 15:22:06

Ano jsem volič ČSSD a mám se za to stydět? Budete mě za to lynčovat až se ODSS dostane k moci?

[5] Dundee
2006-06-05 15:36:29

Lynčovat tě nehodlám, spíš tě budu považovat za nemoudrého člověka.
Kterej ty vlastně seš? Určitě tě znám, ale nevím přesně. Chodil si na Fy seminář?

Docela by mě zajímal tvůj postoj. Proč si volil ČSSD? jsi přece student..Student, který má budoucnost před sebou? nebo ty se snad chceš hned po gymplu stát nezaměstnaným a žít na podpoře?

Člověk, který chce být úspěšný a nechce, aby jeho děti musely splácet závratný státní dluh, nikdy nemůže volit KSČSSD.

To tě ani Paroubkův projev nepřesvědčil, že ČSSD není správná volba?

2006-06-05 16:13:13

Popravdě se v tobě moc nevyznám... Nejprve sem se dmníval, že seš stoupencem ODS, protože se bojíš toho, že ČSSD ohrožuje demokracii v zemi, je spjata s mnoha korupními aféramy a podobně. Na to bych ti mohl odpovědět tím, že ODS je organicky propojena s stejnou politickou garniturou. Skrátka, těžko se něco změní.
Ale nyní se mi zdá, že tě zlákala "hospodářská politika" ODS. Na toto téma se dá těžko argumentovat, prostřednictvím několika málo řádků komentáře. Nicméně to tě nezarazilo, že pan Mirek Topolánek před volbami otevřeně řekl, že všechny reformy stejně nebude moci provést? a to proto, že ODS nebude mít absolutní většinu v parlamentu (modrá totalita), která by umožňovala prosazování reformních kroků v plném rozsahu. Tedy nám tady vznikne podobný paskvil jako na Slovensku.

2006-06-05 16:22:09

Jo a ještě k tomu státnímu dluhu, tek je vidět že tě Němcová naočkovala skutečně účině. Myslím, že alespoň základní makroekonomický přehled by ti musel umožnit poznání toho, že náš státní dluh není nikterak závratný.

[8] Dundee
2006-06-05 16:23:12

Myslím, že ti raději napíšu maila..takhle bych to tu brzo zahltil.

[9] Roj
2006-06-05 16:24:05

Martin Sik nazyva podepsaneho cloveka anonimen (Ano, i s tou pravopisnou chubou!)

Tentyz clovek nepozna rozdil mezi atentatem, petici a demonstraci.

Tentyz clovek dava do souvislosti demisi ministru a unorovy puc (oblibene to tema soudruha Paroubka)

Tentyz clovek voli CSSD.

Martine, diky, nic lepsihos udelat fakt nemohl!!! ;-)

[10] Cheme
2006-06-05 16:32:18

Heh ako Slovak si dovolujem zareagovat na prispevok od M.Sika ohladne akeho paskvilu na Slovensku...

Zamestanost sa znizuje, mame rovnu dan 19%, zivotna uroven a mzdy nam rastu, euro prijmeme skorej ako CZ. HDP rastie.

Takze ano...aky paskvil tu mame? Alebo to je len zavist socanov?

:)

2006-06-05 16:38:48

No počkat, já myslel, že u Vás na Slovensku probíhají nějaké hospodářské experimenty, které povedou jistojistě k záhubě celé země :-) Alespoň to takhle nějak řekl Paroubek..

2006-06-05 16:52:58

Roji, takže nyní seš tím anonymem ty.
Abych se s tím vypořádal postupně:
1. nemyslím si, že by bylo příliš pádným argumentem narážet na moji inteligenci, kvůli jedné chybě. Pokud ale chceš může me si porovnávat třeba maturitní vysvědčení nebo hodnotu IQ, když dáváš inteligenci do spojitosti s politickou orientací. Osobně si ale stejně myslím, že útočit na gramatickou chybu, když ty sám si ještě nezjistil, že češtiná používá něco jako diakritku, je dost nízké.
2. já dovedu rozeznat atentát a demonstraci. Pokud bysis ten můj první příspěvek přečetl pozorně tak bys mi ale musel dát za pravdu, že vše to patří opravdu mezi nekonvénční politickou participaci (já sem si toto rozčlenění nevymyslel, viz David, R.:Politologie, str. 61) a nic víc jsem nenapsal.
3. vztah mezi demisí 12 nekomunistických ministrů a a únorovím převratem je naprosto jasný, ale to bysis nejdřív asi musel nastudovat historii 20. století, abys to pochopil. Já ti tady přednášku rozhodně dělat nehodlám, ale pokud chceš kondice, tak mi můžeš mailnout a dohodnem se.
Omlouvám se za případné gramatické chyby a překlepy, jsem disgrafik, ale doufám, že to neposlouží jako příklad špatnosti voličů ČSSD

2006-06-05 17:01:05

Na Slovensko:
Výraz paskvil, jsem, přiznávám, použil trochu přehnaně, ale chtěl jsem tím jen vyjádřit slova Mirka Topolánka. On sám přeci tvrdí, že na Slovensku vidí v reformách i chyby. Paskvilem jsem chtěl naznačit, že ODS, protože nezjískala absolutní moc, bude muset provádět kompromisy, jinak řečeno slovenské chyby.
Ještě věcně, co se týče růstu životní úrovně, reálné mzdy a HDP, tak si myslím socany řízená ČR se slovenskem nezadá.
Jestli je 19% rovná daň výhodou je, podle mne, značně diskutabilní.
Takže zůstává jedině Euro a nezaměstnanost. Nezaměstnanos se určitě lépe snižuje z hodnoty kolem 16% než z hodnoty 8%, protože naše procenta jsou relativně blízká oné frikční nezaměstnanosti. Počkejme si, až se Slovenko dostane na naši životní úroveň, pak to srovnání bude mnohem průkaznější.
A k Euru není co dodat, gratuluji vám bratři Slováci!

2006-06-05 17:01:44

Jenže zítra nebude nikdo požadovat demisi a odchod z politiky nekomunistického poslance nebo ministra:-) Paroubek už nemá s demokracií nic společného..

2006-06-05 17:10:00

Ať žije chytání za slovo!

2006-06-05 17:15:33

Tím srovnáním s rokem 1948 jsem chtěl naznačit, že ne všechny demonstrace proti "špatným" politikům jsou ve znamení dobra.
a to, že Paroubek nemá s demokracií nic společného je tvůj názor, můžeš ho podložit nějakým pádným důkazem. Řekl bych, že do vysoké politiky přímý přístup nemáš, a proto můžeš jenom těžko posuzovat, kdo hraje féra kdo ne, jestli tedy vůec někdo.
Poslouží mi zde jeden příklad. Vladimír Špidla, byl, podle mne, jeden z mála politiků, kterému jsem jeho slušnost věřil a který takový i snad byl. A jak dopadl víme asi všichni.

2006-06-05 17:36:58

No jako důkaz o tom, že Paroubek nemá nic společnýho s demokracií, se stačí podívat, kolik lidí se Paroubek snažil umlčet...ÚOOZ, Štěpán Mareš, několik reportérů, které vyjmenoval ve svém projevu,atd. To není demokratický způsob vlády...

JJ, Špidly je škoda. Je to opravdu asi častný člověk..ale bohužel neměl autoritu a byl úplně neschopný..

2006-06-05 17:44:29

K té první části. Jak víš, že to tak je? já třeba tydle informace mám poze z nejasných a nekonkrétních zpráv medií a vyjádření představitelů ODS. To mi nestačí k tomu abych podporoval odvolání politického představitele. Takový postup je totiž dost nebezpečný, protože, takhle by šlo zdiskreditovat zřejmě každého.
A co se týče Špidly, tak zase budu za slovo chytat já. Jak víš, že byl neschopný? jenom protože v Kotli, Sedmičce apod. nebyl schopen překřičet svého soupeře? Nezaměňuješ tak trochu pracovní výkonnost se schopností mediální sebeprezentace?

2006-06-05 17:50:54

Ale no tak! O těch reportérech mluvil sám Paroubek.
O Marešovi si můžeš přečíst tady:
http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=165095

A že chtěl Paroubek narušit vyšetřování ÚOOZ, řekli přímo její představitelé.

Neříkám, že byl Špidla pracovně nevýkonnej. To určitě ne. Sám pracoval od nevidim do nevidim. Problém byl v tom, že nedokázal zorganizovat lidi okolo sebe. V tom byl opravdu neschopnej..

2006-06-05 18:07:32

fajn, ten rozhovor jsem si přečetl. Uznávám, že pokud je to co je tam napsáno pravda a já tomu věřím, tak je Paroubek člověk bez sebeironie, ale to je asi všechno. Myslim, že každej si někam může zavolat a vyjádřit svoji nespokojenost s tím jak ho otiskly a nebylo tam nikde řečeno, že by to byl přímej zákaz, spíš, že jenom z vlády tlačili na to, že se jim to nelíbí a MF Plus radši než aby jim jasně vzkázala, že tak by to nešlo, sama od sebe Mareše vyhodila. No dál je tam napsaný, že to samý dělá do Respektu a odtamtud ho nikdo nevyhodil, takže to až zase takový tlaky a cenzura nebudou. Mareš mohl udělat ten rozhovor, kterej sem si právě přečetl a neni nikde zavřenej. Mířim k tomu, že srovnávat Paroubka s Lukašenkem je asi dost silný kafe a přestože Parobka taky moc nemusim, jsou tydle přepálený výroky (který se až zas tak moc neliší od toho stále připomínaného Paroubkova projevu), jedním z důvodu, proč se stavim na jeho stranu, dá-li se to tak říct.

2006-06-05 18:15:14

A kdo tady srovnává Paroubka s Lukašenkem? Já to nikdy neřekl! (i když si to myslím)

Rozdíl je totiž v tom, že toto je pořád ještě demokratická země. Takže se mu jeho pokus o cenzuru nepovedl.

2006-06-05 18:17:17

http://seo.nosd.cz/clanek/Chcete-tady-Belorusko-/#koment
todle je součástí tvýho blogu

2006-06-05 18:18:55

jo tak to jo...já myslel tenhle článek a "rozhovor".

2006-06-05 18:19:50

A já sám na sobě cítím, že když někdo řekne, že volil levici, tak se na něj většina lidí dívá skrz prsty. Já sem nikdy nikomu nezazlíval to, že volil ODS. Příjde ti správný někoho osočovat za to jaký má politický názory?

2006-06-05 18:20:20

Když se teda pořád oháníš demokracií...

2006-06-05 18:28:01

Uznávám, že co se týče politické orientace, tak se (stejně jako třeba Radek Hulán) dopouštím diskriminace. Všechny voliče KSČSSD považuji za nemoudré (když to řeknu mírně).

Pokud má člověk dostatek informací (stačí si přečíst všechny články v rubrice Politika) a má to v hlavě v pořádku, tak nemůže volit levici.

Protože současná levice už není výhodná pro nikoho, ani žebráky, chudinu, matky s dětmi.

2006-06-05 18:34:01

No tak třeba pro chudinu určitě ne, protože v České republice především zásluhou 40 let vlády KSČ (ač to říkám nerad) žádná chudina není.
Ty osobně cítíš existenční problémy? Co tě vlastně vede k názoru, že 8 let vlády levice neši zem přivedlo na pokraj Argentiny, jak s oblibou naši hospodářskou situaci popisuje ODS?

2006-06-05 18:42:46

:-))) Teda já se smíchy sotva držim na nohách!

A co třeba státní dluh? Bilión ti přijde málo? Víš kolik je to peněz na hlavu? Matematickej seminář si měl, tak si to spočítej...

Neříkám, že to ČSSD za těch 8 let tak podělala. To bych lhal. Podělávat to začala až v poslední době, kdy začala neskrývaně vládnout s komunisty. Od nástupu Paroubka a Ratha...Už je prostě čas změnit ovzduší a oživit českou ekonomiku. Je to tu příliš zatuchlé..

2006-06-05 18:58:20

Tak třeba s tim, že je potřeba změna i docela souhlasim... Co se týče toho dluhu, tak já bych to přepočítal asi takhle: státní dluh je 592 mld. Kč, příjem státního rozpočtu za minulej rok je 866 mld. Kč. Takže kdybysme to přenesli na jednoho rodinu s průměrným příjmem tj. cca 20 tis. korun hrubého měsíčně máme asi 480 tis. Kč hrubého ročně, to je by vočko tak 350 tis. Kč čistýho, takže ta rodina, kdyby se to převedlo na poměr státního dluhu by měla dluh asi tak 240 tis. korun... to mi nepříjde ani jako Hypotéjka, považoval bys takovou rodinu za neuměřeně zadluženou?

2006-06-05 18:59:06

ta rodnina je myšlena se dvěma živiteli takže 40 tis. měsíčně

2006-06-05 19:03:06

Aspoň že s něčim souhlasíš. No mě to teda zas tak málo nepřijde..A když se podíváš na graf nárůstu státního dluhu, tak ti z toho jasně vzplývá, že pokud bude dál vládnout levice, tak se toho biliónu brzy dočkáme.

2006-06-05 19:09:03

Tempo růstu státního dluhu se snižuje např. za prvních pět měsíců tohoto roku je deficit 12,6 mld. Ještě se tě zeptám, ty si myslíš, že by stát měl hospodařit s přebytkem?

2006-06-05 19:17:31

Proč by ne?

2006-06-05 19:20:51

No jo, ale stát není firma a nemá za cíl tvořit zisk... no to je jedno.

2006-06-05 19:24:32

Hm, zajímavý názor. Takže podle tebe může stát pouze vytvářet státní dluh? jiné východisko není?
Pokud se nemýlím, tak třeba USA hospodařily pěkných pár let s přebytkem a nikdo jim nevytýkal, že to by stát neměl:-)

2006-06-05 20:32:55

ale ale, to snad nemůžeš myslet vážně, to by mě zajímalo, kdy jsi to vyhrabal... http://www.whitehouse.gov/omb/budget/fy2007/tables.html

[37] Roj
2006-06-05 20:33:42

Tak ja jsem anonym, pekne ;-))

Martine, budes-li prikladat slovum svuj vlastni vyznam, jiny, nez mu prikladaji normalni lide, budes se muset smirit s tim, ze se ti normalni lide budou dost casto smat. Bez ohledu na to, koho nevolis.

Ja tvou inteligenci nadavam do spojitosti s nicim.

Jen davam vedle sebe nekolik tvych vyroku, jejichz pravdivostni hodnota je 0 (nula!) Jeden z tech vyroku se tyka i CSSD.

Nic vic, nic min. To neres. Venuj se svym nekonvencnim politickym participacim, vyrokovou logiku prenech povolanejsim. :-)

2006-06-05 20:44:31

To Roj
Já teda nikde tvůj podpis nevidím, takže promiň.
Možná bysis moh nejdří vyzvednout mozek z půjčovny a teprve potom začít někoho osočovat... vážně bys to měl zkusit, život s mozkem je celkem příjemnej, člověk může například přemejšlet!;o)

[39] Roj
2006-06-05 20:53:51

To si nerisknu. Hrozilo by, ze dostanu ten, kterejs tam predevcirem vratil, protoze ti stejne nebyl nic platnej. :-)

2006-06-05 21:01:11

fajn, jestli chceš hrát hru na to kdo předvede trapnější vtípek, ale bude mít poslední slovo, není problém... takže co tendle: neni až zas tak velká pravděpodobnost, že narazíš na můj, spíš dostaneš nějakej co si tam před volbama zapomělo vedení ODSS, čistá matika.
Ale ten můj by ti snad stačil na to abys pochopil, že bych rád věděl s kým mám tu čest...

[41] Roj
2006-06-05 21:21:06

Neumim pomoci klavesnice vytvorit "podpis", jestli ty ano, proc se nepodepises sam?
Anonime :-)

2006-06-05 21:29:50

Ne, tak tohle už je vrchol ubohosti, nemyslim si, že by slovo podpis mělo význam jenom ve smyslu, vlastnoručního podpisu. Ale to je jedno, nemám zájem se tady s nějakym panem Nikým dohadovat o tom jakej je rozdíl v tom podepsat se a napsat své jméno, to vážne ne.
A koneckonců, jméno poraženého soupeře, ani moc znát nepotřebuji, prostě jeden z mnoha...

[43] Roj
2006-06-05 21:32:22

Porazeneho soupere? On byl nejaky fotbal? Nebo myslis, zes vyhral volby? :-)

2006-06-05 21:38:09

ne, porazil jsem tě v souboji argumentů. teda byla to spíš kontumace, páč ty jsi žádný argumenty nepředložil...

2006-06-05 21:39:07

Pokuď teda za argumenty nepovažuješ to osočování, které ti dozajista tolik vadí na Paroubkovi...

[46] Roj
2006-06-05 21:56:16

Argumenty pro co?

2006-06-05 21:58:52

ne, todle fakt nejde... nech si svoje poslední slovo a užívej si mocí...;o)

[48] Roj
2006-06-05 22:01:59

Dundee, ja se omlouvam, ze ne vsechno bylo vecne k tvemu spotu, ale todle jsem si proste nemohl odpustit :-)

2006-06-05 22:37:59

V pohodě:-) Aspoň, že jsi ho hezky utřel.
Já už sem to vzdal. Asi hodinu jsem se ho pokoušel přes mail přesvědčit o jeho nepravdě, nepovedlo se. Neuznal ani základní fakta. Projev Paroubka mu nepřijde nijak zvláštní. ODS přirovnává k Mussolinimu. To je pak opravdu těžká diskuze...

[50] 4Key
2006-06-06 06:12:22

Dundee: O jaké nepravdě? Nebo ty si snad myslíš, že jediná pravda je ta tvoje a každý, kdo nemá stejný názor jako ty nemá pravdu?

2006-06-06 10:14:42

4Key: To si rozhodně nemyslím. Chtěl jsem ho pouze přesvědčit, že ekonomice této země by další vláda ČSSD neprospěla, že se Paroubek před volbami pokoušel cenzurovat média, že současný postoj vedení ČSSD má velmi blízko k myšlenkám komunismu, že projev Paroubka byl projevem diktátora, který ztrácí moc...

2006-06-06 14:18:41

a že seš paranoik... jo tak o tom si mě přesvědčil!

2006-06-06 14:23:32

Martin Sik nazyva podepsaneho cloveka anonimen (Ano, i s tou pravopisnou chubou!)

Neumim pomoci klavesnice vytvorit "podpis", jestli ty ano, proc se nepodepises sam?

Roj mění názory jako M. Topolánek, Roj je voličem ODSS

Díky Roji, to bylo to jedné na co ses zmohl?

2006-06-06 14:25:16

Každý si může udělat představu o tom, jaké to tu brzy bude... Jen jedna pravda, pravda ODSS, už se těším na procesy proti kacířům... Ale pamatujte, že tatalita vždy po čase začne požírat své strůjce...

2006-06-06 16:07:15

:-)) To myslíš vážně? opravdu tady mluvíš o modré totalitě? nepřipadáš si trochu mimo?

2006-06-06 16:12:06

ekonomice této země by další vláda ČSSD neprospěla, že se Paroubek před volbami pokoušel cenzurovat média, že současný postoj vedení ČSSD má velmi blízko k myšlenkám komunismu, že projev Paroubka byl projevem diktátora, který ztrácí moc...
nepřipadáš si trochu mimo?

2006-06-06 16:15:02

Nejdřív bysis možná měl slova jako komunismus, diktátor, ekonomika, cenzura a další najít ve nějakém naučném slovníku, abys pochopil jejich význam a teprve potom je používat.

2006-06-06 21:33:09

Sorry už se tady s tebou nehodlám bavit. Nechci ztrácet čas s tupcem...
Jenom odpovím: Ne, nepřipadám si mimo.

Tvoje argumentace je dost chabá a připomíná mi...no hádej koho:-)

2007-11-24 11:37:17

Hi!, <a href="http://www.netberg.cn/frames/map.html">frames</a>[url="http://www.netberg.cn/frames/map.html"]frames[/url]http://www.netberg.cn/frames/map.html frames 48103, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes 16082, <a href="http://www.netberg.cn/frames/map.html">frames</a>[url="http://www.netberg.cn/frames/map.html"]frames[/url]http://www.netberg.cn/frames/map.html frames :-OO, <a href="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html">lamps</a>[url="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html"]lamps[/url]http://www.cannabin.cn/lamps/map.html lamps %[, <a href="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html">uniform</a>[url="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html"]uniform[/url]http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html uniform gdz, <a href="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html">uniform</a>[url="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html"]uniform[/url]http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html uniform %((,

2007-11-24 11:37:34

Hi!, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes %OOO, <a href="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html">chairs</a>[url="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html"]chairs[/url]http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html chairs 52840, <a href="http://www.netberg.cn/frames/map.html">frames</a>[url="http://www.netberg.cn/frames/map.html"]frames[/url]http://www.netberg.cn/frames/map.html frames 957, <a href="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html">lamps</a>[url="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html"]lamps[/url]http://www.cannabin.cn/lamps/map.html lamps 48977, <a href="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html">pumps</a>[url="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html"]pumps[/url]http://www.mcparking.cn/pumps/map.html pumps :-PPP, <a href="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html">pumps</a>[url="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html"]pumps[/url]http://www.mcparking.cn/pumps/map.html pumps 906,

2007-11-24 11:37:43

Hi!, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes 8[, <a href="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html">chairs</a>[url="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html"]chairs[/url]http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html chairs 368, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes 8DDD, <a href="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html">lamps</a>[url="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html"]lamps[/url]http://www.cannabin.cn/lamps/map.html lamps 8)), <a href="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html">uniform</a>[url="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html"]uniform[/url]http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html uniform 8DDD, <a href="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html">pumps</a>[url="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html"]pumps[/url]http://www.mcparking.cn/pumps/map.html pumps bmn,

2007-11-24 11:38:00

Hi!, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes dipelq, <a href="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html">chairs</a>[url="http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html"]chairs[/url]http://www.mc-subway.cn/chairs/map.html chairs >:-(, <a href="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html">boxes</a>[url="http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html"]boxes[/url]http://www.ezysearch.cn/boxes/map.html boxes 684036, <a href="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html">pumps</a>[url="http://www.mcparking.cn/pumps/map.html"]pumps[/url]http://www.mcparking.cn/pumps/map.html pumps 476889, <a href="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html">lamps</a>[url="http://www.cannabin.cn/lamps/map.html"]lamps[/url]http://www.cannabin.cn/lamps/map.html lamps 7128, <a href="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html">uniform</a>[url="http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html"]uniform[/url]http://www.mcfreestyle.cn/uniform/map.html uniform wmlb,

comments closed